טל': 03-9617722

image image image image image image
גביעי פלסטיק גביעי פלסטיק הפכו זה מכבר לאחד השחקנים המרכזיים בתחום ההסעדה והקייטרינג, והצליחו לדחוק את רגליהן של גביעי הזכוכית הכבדים והשבירים לשוליים. גביעי הפלסטיק ניחנים בעמידות לאורך זמן, בנוחות שימוש וניתן לאחסנם בקלות.
מארזים צמודי מכסה מארזים צמודי מכסה הם בעצם מארזים המיועדים לאריזת מזון, בהם המכסה הוא חלק בלתי נפרד מהאריזה ומחובר אליו. מארזים אלה צוברים פופולריות רבה בעת האחרונה, ונעשה בהם שימוש נרחב הן בענף ההסעדה והן במעדניות המובחרות.
מגוון מיכלי פלסטיק אין זה פלא שכיום רובנו מעדיפים לאחסן אוכל בתוך מיכלי פלסטיק. מיכלי הפלסטיק עמידים לאורך זמן, מה שמאפשר לנו לבצע בם שימוש רב פעמי, הם קלים ונוחים לאחסנה, וניתן להשיג מיכלי פלסטיק בגדלים שונים ולמטרות שונות.
כוסות מקרטון כוסות מקרטון הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, בעיקר בזכות היותן טובות לבריאותנו, בניגוד לכוסות הקלקר. הכוסות מקרטון מגיעות בגדלים שונים ובעיצובים שונים, ולכן מאפשרות לכל בעל עסק לבחור כוסות מקרטון על פי טעמו האישי.
כוסות פלסטיק ל- T.A אם עד היום כאשר חשבתם על כוסות פלסטיק דמיינתם את השרוול השקוף של הכוסות אשר נמכר במרכולים השונים, חברת טיב ליין מציעה כוסות פלסטיק איכותיות המתאימות במיוחד למסעדות המציעות שירותי טייק אווי.
מגוון קערות פלסטיק אין מסעדה, בית או מוסד שלא תמצא בו קערות פלסטיק לשימושים שונים. קערות פלסטיק קטנות המיועדות עבור ילדים, קערות בגודל בינוני המיועדות להגשת חטיפים ופיצוחים, קערות גדולות לסלט ירקות ואינספור שימושים נוספים.

טל': 03-9617722

כוסות מקרטון הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, בעיקר בזכות היותן טובות לבריאותנו, בניגוד לכוסות הקלקר, וחברות ההסעדה, חברות הקייטרינג והמסעדות המציעות שירותי טייק וואי בוחרות אף הן לעבור להגשה של שתייה חמה בתוך כוסות מקרטון, בגלל הבריאות, אבל גם בגלל הנוחות.

ניתן היה לחשוב כי המלצתו של משרד הבריאות להימנע מה-"סיטרין" – אחד מרכיבי הקלקר אשר נחשד כחומר העלול לסרטן היא זו שהצליחה לדחוק את כוסות הקלקר התחום השתייה החמה לקחת – טייק אווי, אולם זו איננה הסיבה היחידה. אחת הסיבות החשובות יותר היא כמובן העובדה כי כוסות מקרטון מגיעות בגדלים שונים וניתן להדפיס עליהן בקלות רבה יותר, כך שכל מסעדה, בית קפה או חברת קייטרינג יכולה לבחור לעצמה כוסות מקרטון על פי טעמה, המעוטרות בלוגו שלה. בנוסף, ניתן להשיג כוסות מקרטון בגדלים שונים, החל בקטנות המתאימות למנת אספרסו, דרך גדולות יותר המתאימות לקפה הפוך ואפילו גדולות במיוחד, כאשר המשותף לכולן הוא היכולת להתאים להן מכסה תואם, מה שאפשר להן להפוך למועדפות בכל תחום הטייק אווי והאוכל לקחת.

חברת טיב ליין, המובילה בתחום הכלים החד פעמיים מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של כוסות מקרטון בגדלים שונים ובהדפסים לבחירתכם. בנוסף ניתן גם להשיג מכסים איכותיים המתאימים לכוסות, המאפשרים לשמור על טמפרטורת המשקה ומסייעים להתנייד איתו בביטחון. בין אם אתם מחפשים כוסות מקרטון המיועדים לשתייה חמה, או לשתיה קרה, צוות המומחים של חברת טיב ליין ישמח לייעץ לכם ולסייע לכם להתאים את הכוסות בדיוק לצרכים שלכם.

יצירת קשר

שם: (*)
שם שגוי
טלפון: (*)
טלפון שגוי
אימייל:
כתובת אימייל שגויה

טיבליין בע"מ

טיב ליין בע"מ הוקמה בשנת 1999, ומאז ועד היום מציעה ללקוחותיה מבחר עצום של כלים מפלסטיק, כלים לשימוש חד פעמי וכמובן גם מוצרי אריזה. מאז הקמתה שמה לעצמה החברה כמטרה להפוך לשם נרדף לשירות מעולה בתחומה, וכך אכן עשתה.

פרטים ליצירת קשר

  • טיבליין בע"מ
  • טל: 03-9617722
  • פקס: 03-9613942
  • כפר הנגיד, ת.ד. 309