טל': 03-9617722

image image image image image image
גביעי פלסטיק גביעי פלסטיק הפכו זה מכבר לאחד השחקנים המרכזיים בתחום ההסעדה והקייטרינג, והצליחו לדחוק את רגליהן של גביעי הזכוכית הכבדים והשבירים לשוליים. גביעי הפלסטיק ניחנים בעמידות לאורך זמן, בנוחות שימוש וניתן לאחסנם בקלות.
מארזים צמודי מכסה מארזים צמודי מכסה הם בעצם מארזים המיועדים לאריזת מזון, בהם המכסה הוא חלק בלתי נפרד מהאריזה ומחובר אליו. מארזים אלה צוברים פופולריות רבה בעת האחרונה, ונעשה בהם שימוש נרחב הן בענף ההסעדה והן במעדניות המובחרות.
מגוון מיכלי פלסטיק אין זה פלא שכיום רובנו מעדיפים לאחסן אוכל בתוך מיכלי פלסטיק. מיכלי הפלסטיק עמידים לאורך זמן, מה שמאפשר לנו לבצע בם שימוש רב פעמי, הם קלים ונוחים לאחסנה, וניתן להשיג מיכלי פלסטיק בגדלים שונים ולמטרות שונות.
כוסות מקרטון כוסות מקרטון הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, בעיקר בזכות היותן טובות לבריאותנו, בניגוד לכוסות הקלקר. הכוסות מקרטון מגיעות בגדלים שונים ובעיצובים שונים, ולכן מאפשרות לכל בעל עסק לבחור כוסות מקרטון על פי טעמו האישי.
כוסות פלסטיק ל- T.A אם עד היום כאשר חשבתם על כוסות פלסטיק דמיינתם את השרוול השקוף של הכוסות אשר נמכר במרכולים השונים, חברת טיב ליין מציעה כוסות פלסטיק איכותיות המתאימות במיוחד למסעדות המציעות שירותי טייק אווי.
מגוון קערות פלסטיק אין מסעדה, בית או מוסד שלא תמצא בו קערות פלסטיק לשימושים שונים. קערות פלסטיק קטנות המיועדות עבור ילדים, קערות בגודל בינוני המיועדות להגשת חטיפים ופיצוחים, קערות גדולות לסלט ירקות ואינספור שימושים נוספים.

טל': 03-9617722

מארזים צמודי מכסה הם בעצם מארזים המיועדים לאריזת מזון, בהם המכסה הוא חלק בלתי נפרד מהאריזה ומחובר אליו. מארזים אלה צוברים פופולריות רבה בעת האחרונה, ונעשה בהם שימוש נרחב הן בענף ההסעדה והן בחברות הקייטרינג.

לפעמים אנחנו נתקלים בהמצאה שנראית לכאורה כל כך פשוטה, עד כי לא ברור לנו איך לא חשבו על זה קודם. מארזים צמודי מכסה הם בדיוק המצאה שכזו, שכן כל מטרתם היא אחת - להקל על חייהם של אותם אנשים המשתמשים בהם. במארזים אלו המכסה צמוד למארז, ולכן כאשר המארז נפתח המכסה נשאר מחובר אליו, ואינו נופל. זו בדיוק הסיבה שמארזים אלו זוכים למגוון שימושים כה רב בקרב מסעדות וחברות הסעדה המציעות שירותי טייק אווי – הם מתאימות לאריזה של מנות קרות כמו סלטים, קינוחים, עוגות, סלטי פירות, פירות יבשים וכדומה, ובנוסף יש את סדרת מיקרו סטרונג – MICRO STRONG - סדרה של מארזים צמודי מכסה המתאימים במיוחד לרטבים. מארזים צמודי מכסה הם כל כך נוחים לשימוש עד כי מסעדות רבות המציעות שירותי משלוחים או טייק וואי בוחרות להשתמש בהן ואף להשתמש עבור כל מאכל בכלי מתאים בשבילה, מה שמאפשר למסעדה לספק ללקוחותיה את אותה המנה באותו הגודל שוב ושוב ושוב.

חברת טיב ליין המתמחה בייבוא ושיווק של כלי אוכל מפלסטיק למסעדות ולחברות קייטרינג, מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מארזים צמודי מכסה, בגדלים שונים ובצורות שונות. ניתן להשיג מארזים צמודי מכסה עגולים או מרובעים, עמוקים או נמוכים ובכך בעצם להתאים את המארזים לכל מטרה. לרשותכם עומד בכל עת צוות היועצים המומחים של טיב ליין, אשר ישמח לעזור לכם ולהתאים עבורכם ועבור העסק שלכם מארזים צמודי מכסה על פי צרכיכם.

יצירת קשר

שם: (*)
שם שגוי
טלפון: (*)
טלפון שגוי
אימייל:
כתובת אימייל שגויה

טיבליין בע"מ

טיב ליין בע"מ הוקמה בשנת 1999, ומאז ועד היום מציעה ללקוחותיה מבחר עצום של כלים מפלסטיק, כלים לשימוש חד פעמי וכמובן גם מוצרי אריזה. מאז הקמתה שמה לעצמה החברה כמטרה להפוך לשם נרדף לשירות מעולה בתחומה, וכך אכן עשתה.

פרטים ליצירת קשר

  • טיבליין בע"מ
  • טל: 03-9617722
  • פקס: 03-9613942
  • כפר הנגיד, ת.ד. 309