טל': 03-9617722

image image image image image image
גביעי פלסטיק גביעי פלסטיק הפכו זה מכבר לאחד השחקנים המרכזיים בתחום ההסעדה והקייטרינג, והצליחו לדחוק את רגליהן של גביעי הזכוכית הכבדים והשבירים לשוליים. גביעי הפלסטיק ניחנים בעמידות לאורך זמן, בנוחות שימוש וניתן לאחסנם בקלות.
מארזים צמודי מכסה מארזים צמודי מכסה הם בעצם מארזים המיועדים לאריזת מזון, בהם המכסה הוא חלק בלתי נפרד מהאריזה ומחובר אליו. מארזים אלה צוברים פופולריות רבה בעת האחרונה, ונעשה בהם שימוש נרחב הן בענף ההסעדה והן במעדניות המובחרות.
מגוון מיכלי פלסטיק אין זה פלא שכיום רובנו מעדיפים לאחסן אוכל בתוך מיכלי פלסטיק. מיכלי הפלסטיק עמידים לאורך זמן, מה שמאפשר לנו לבצע בם שימוש רב פעמי, הם קלים ונוחים לאחסנה, וניתן להשיג מיכלי פלסטיק בגדלים שונים ולמטרות שונות.
כוסות מקרטון כוסות מקרטון הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, בעיקר בזכות היותן טובות לבריאותנו, בניגוד לכוסות הקלקר. הכוסות מקרטון מגיעות בגדלים שונים ובעיצובים שונים, ולכן מאפשרות לכל בעל עסק לבחור כוסות מקרטון על פי טעמו האישי.
כוסות פלסטיק ל- T.A אם עד היום כאשר חשבתם על כוסות פלסטיק דמיינתם את השרוול השקוף של הכוסות אשר נמכר במרכולים השונים, חברת טיב ליין מציעה כוסות פלסטיק איכותיות המתאימות במיוחד למסעדות המציעות שירותי טייק אווי.
מגוון קערות פלסטיק אין מסעדה, בית או מוסד שלא תמצא בו קערות פלסטיק לשימושים שונים. קערות פלסטיק קטנות המיועדות עבור ילדים, קערות בגודל בינוני המיועדות להגשת חטיפים ופיצוחים, קערות גדולות לסלט ירקות ואינספור שימושים נוספים.

טל': 03-9617722

אם אתם מסעדה או חברת קייטרינג ומחפשים קערות פלסטיק עבור המוצרים שלכם, חברת טיבליין מזמינה אתכם להתרשם מהמבחר הגדול של קערות פלסטיק באטימות מעולה, המתאימות למגוון שימושים.

אם אתם מחפשים קערות פלסטיק עבור שירותי המשלוחים שאתם מציעים ללקוחותיכם, או עבור שירותי האוכל המוכן לקחת, הגעתם למקום הנכון. חברת טיבליין מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של קערות פלסטיק המתאימות לכל שימוש העולה על דעתכם. מציעים משלוחי מרק ומחפשים קערות פלסטיק למרק בעלי אטימות מושלמת? יש. מחפשים קערות פלסטיק למנות פסטה או נודלס, המתאימות לחימום במיקרו? יש גם כאלה. אתם מציעים את החומוס הכי טוב באיזור, ואתם מחפשים קערות פלסטיק מתאימות למנות החומוס המעולות שלכם? גם את זה יש, ויש כמובן את ג'רוזלם בול ( Jerusalem Bowl) – קערה ירושלמית – הסדרה המובילה בתחום קערות פלסטיק, והרשימה היא כמובן עוד ארוכה, כיוון שהדוגמאות הללו מהוות בסך הכל דוגמה קטנה מהמגוון הרחב שחברת טיבליין מציעה ללקוחותיה.

אין זה משנה מה התחום הקולינרי המוביל שלכם, ואין זה משנה אם אתם רק מציעים שירותי אוכל לקחת או שיש לכם מערך משלוחים מורכב החולש על ערים שלמות – לכל שירות שלכם ולכל מנה שאתם מציעים, תמצאו קערות פלסטיק מתאימות בטיבליין.

חברת טיב ליין, המובילה בתחום כלי האוכל מפלסטיק מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של קערות פלסטיק המתאימות במיוחד לשימוש במסעדות, בחברות קייטרינג ולחברות המציעות שירותי טייק אווי, בגדלים שונים, בצבעים שונים ולכל מטרה. הקולקציה המגוונת של חברת טיב ליין מאפשרת לצוות העובדים המנוסה שלנו לענות בדיוק על הצרכים שלכם, ולסייע לכם לבחור בקעריות פלסטיק המתאימות בדיוק עבורכם ועבור הצרכים שלכם.

יצירת קשר

שם: (*)
שם שגוי
טלפון: (*)
טלפון שגוי
אימייל:
כתובת אימייל שגויה

טיבליין בע"מ

טיב ליין בע"מ הוקמה בשנת 1999, ומאז ועד היום מציעה ללקוחותיה מבחר עצום של כלים מפלסטיק, כלים לשימוש חד פעמי וכמובן גם מוצרי אריזה. מאז הקמתה שמה לעצמה החברה כמטרה להפוך לשם נרדף לשירות מעולה בתחומה, וכך אכן עשתה.

פרטים ליצירת קשר

  • טיבליין בע"מ
  • טל: 03-9617722
  • פקס: 03-9613942
  • כפר הנגיד, ת.ד. 309