טל': 03-9617722

image image image image image image
גביעי פלסטיק גביעי פלסטיק הפכו זה מכבר לאחד השחקנים המרכזיים בתחום ההסעדה והקייטרינג, והצליחו לדחוק את רגליהן של גביעי הזכוכית הכבדים והשבירים לשוליים. גביעי הפלסטיק ניחנים בעמידות לאורך זמן, בנוחות שימוש וניתן לאחסנם בקלות.
מארזים צמודי מכסה מארזים צמודי מכסה הם בעצם מארזים המיועדים לאריזת מזון, בהם המכסה הוא חלק בלתי נפרד מהאריזה ומחובר אליו. מארזים אלה צוברים פופולריות רבה בעת האחרונה, ונעשה בהם שימוש נרחב הן בענף ההסעדה והן במעדניות המובחרות.
מגוון מיכלי פלסטיק אין זה פלא שכיום רובנו מעדיפים לאחסן אוכל בתוך מיכלי פלסטיק. מיכלי הפלסטיק עמידים לאורך זמן, מה שמאפשר לנו לבצע בם שימוש רב פעמי, הם קלים ונוחים לאחסנה, וניתן להשיג מיכלי פלסטיק בגדלים שונים ולמטרות שונות.
כוסות מקרטון כוסות מקרטון הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, בעיקר בזכות היותן טובות לבריאותנו, בניגוד לכוסות הקלקר. הכוסות מקרטון מגיעות בגדלים שונים ובעיצובים שונים, ולכן מאפשרות לכל בעל עסק לבחור כוסות מקרטון על פי טעמו האישי.
כוסות פלסטיק ל- T.A אם עד היום כאשר חשבתם על כוסות פלסטיק דמיינתם את השרוול השקוף של הכוסות אשר נמכר במרכולים השונים, חברת טיב ליין מציעה כוסות פלסטיק איכותיות המתאימות במיוחד למסעדות המציעות שירותי טייק אווי.
מגוון קערות פלסטיק אין מסעדה, בית או מוסד שלא תמצא בו קערות פלסטיק לשימושים שונים. קערות פלסטיק קטנות המיועדות עבור ילדים, קערות בגודל בינוני המיועדות להגשת חטיפים ופיצוחים, קערות גדולות לסלט ירקות ואינספור שימושים נוספים.

טל': 03-9617722

אין זה פלא שמסעדות רבות וחברות ההסעדה השונות בוחרות שוב ושוב לאחסן אוכל בתוך מיכלי פלסטיק. מיכלי הפלסטיק עמידים לאורך זמן ונהנים מבלאי נמוך, הם קלים ונוחים לאחסנה, וניתן להשיג מיכלי פלסטיק בגדלים שונים ולמטרות שונות.

מיכלי פלסטיק מצטיינים באטימה טובה וביכולת לשמור על מזון לאורך זמן, ולכן נעשה בהם שימוש כה רב. נוסף על כך, העובדה כי הם קלים לאחסנה ובעלי משקל נמוך אף מורידה משמעותית את עלויות השינוע שלהן עבור המסעדות וחברות הקייטרינג השונות, ולכן הן זוכות למקום של כבוד בכל מסעדה או עסק המציע ללקוחותיו אוכל מוכן לקחת - שירותי טייק אווי. מיכלי הפלסטיק מאפשרים שימושים שונים לשמירה על מזון, והם מתאימים גם להקפאת מזון וגם לחימום במיקרו גל, מה שהופך אותם גם למועדפים בעיני הלקוחות של המסעדות. מיכלי הפלסטיק גם מצטיינים באטימה טובה, המאפשרת להם גם לשמור על המזון חם ומהביל מרגע שהוכן ועד בית הלקוח בזמן המשלוח, מבלי שהמזון הנוזלי יישפך ממנו, ותוך שמירה על הארומה ועל הריח שלו. המגוון הרחב וההיצע הגדול של מיכלי הפלסטיק הופכים אותם לזמינים ונוחים לשימוש, ולכן כל אחד יכול למצוא מיכלי פלסטיק המתאימים בדיוק לצרכי העסק שלו ולשימושים שלו.

חברת טיב ליין, החברה המתמחה בייבוא, ייצור, שיווק והפצה של כלי אוכל מציעה מגוון רחב של מיכלי פלסטיק, המיועדים לשימושים שונים. קולקציית מיכלי הפלסטיק כוללת מיכלי פלסטיק בגדלים שונים ובשלל גוונים. לשירותכם עומד צוות המומחים המקצועיים של חברת טיב ליין, והוא ישמח לסייע לכם ולהציג בפניכם את הקולקציה העשירה של מיכלי הפלסטיק, מהם תוכלו לבחור בדיוק את המיכלים המתאימים לכם ביותר, בהתאם לדרישותיכם.

יצירת קשר

שם: (*)
שם שגוי
טלפון: (*)
טלפון שגוי
אימייל:
כתובת אימייל שגויה

טיבליין בע"מ

טיב ליין בע"מ הוקמה בשנת 1999, ומאז ועד היום מציעה ללקוחותיה מבחר עצום של כלים מפלסטיק, כלים לשימוש חד פעמי וכמובן גם מוצרי אריזה. מאז הקמתה שמה לעצמה החברה כמטרה להפוך לשם נרדף לשירות מעולה בתחומה, וכך אכן עשתה.

פרטים ליצירת קשר

  • טיבליין בע"מ
  • טל: 03-9617722
  • פקס: 03-9613942
  • כפר הנגיד, ת.ד. 309