טל': 03-9617722

image image image image image image
גביעי פלסטיק גביעי פלסטיק הפכו זה מכבר לאחד השחקנים המרכזיים בתחום ההסעדה והקייטרינג, והצליחו לדחוק את רגליהן של גביעי הזכוכית הכבדים והשבירים לשוליים. גביעי הפלסטיק ניחנים בעמידות לאורך זמן, בנוחות שימוש וניתן לאחסנם בקלות.
מארזים צמודי מכסה מארזים צמודי מכסה הם בעצם מארזים המיועדים לאריזת מזון, בהם המכסה הוא חלק בלתי נפרד מהאריזה ומחובר אליו. מארזים אלה צוברים פופולריות רבה בעת האחרונה, ונעשה בהם שימוש נרחב הן בענף ההסעדה והן במעדניות המובחרות.
מגוון מיכלי פלסטיק אין זה פלא שכיום רובנו מעדיפים לאחסן אוכל בתוך מיכלי פלסטיק. מיכלי הפלסטיק עמידים לאורך זמן, מה שמאפשר לנו לבצע בם שימוש רב פעמי, הם קלים ונוחים לאחסנה, וניתן להשיג מיכלי פלסטיק בגדלים שונים ולמטרות שונות.
כוסות מקרטון כוסות מקרטון הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, בעיקר בזכות היותן טובות לבריאותנו, בניגוד לכוסות הקלקר. הכוסות מקרטון מגיעות בגדלים שונים ובעיצובים שונים, ולכן מאפשרות לכל בעל עסק לבחור כוסות מקרטון על פי טעמו האישי.
כוסות פלסטיק ל- T.A אם עד היום כאשר חשבתם על כוסות פלסטיק דמיינתם את השרוול השקוף של הכוסות אשר נמכר במרכולים השונים, חברת טיב ליין מציעה כוסות פלסטיק איכותיות המתאימות במיוחד למסעדות המציעות שירותי טייק אווי.
מגוון קערות פלסטיק אין מסעדה, בית או מוסד שלא תמצא בו קערות פלסטיק לשימושים שונים. קערות פלסטיק קטנות המיועדות עבור ילדים, קערות בגודל בינוני המיועדות להגשת חטיפים ופיצוחים, קערות גדולות לסלט ירקות ואינספור שימושים נוספים.

טל': 03-9617722

אם אתם חברת קייטרינג, או מסעדה המספקת ללקוחותיה גם שירותי משלוחים או שירותים של אוכל לקחת – טייק אווי, ואתם מעוניינים לרכוש כוסות פלסטיק באיכות מעולה, אתם מוזמנים להתרשם מהמבחר הגדול שחברת טיבליין מציעה ללקוחותיה.

חברת טיבליין חרטה על דגלה לספק כלי פלסטיק איכותיים ומעולים למסעדות, לחברות ההסעדה, חברות הקייטרינג ולכלל תעשיית האוכל לקחת – שירותי הטייק אווי. כחלק מקולקציית המוצרים מציעה החברה כוסות פלסטיק איכותיות במיוחד, אשר מיוצרות לנישה ספציפית זו. הייחוד של הכוסות הללו הוא האפשרות להתאים עבורן מכסה ספציפי. בין אם מדובר בכוסות ייחודיות לאייס קפה או למשקאות הברד למיניהן. סוג נוסף של כוסות פלסטיק שחברת טיבליין מציעה הן כוסות ה-הייבול – Highball. כוסות היבול הן כוסות צרות וגבוהות, ומשמשות בדרך כלל להגשת משקאות אלכוהוליים אשר מעורבבים עם משקה קל או משקה אנרגטי כלשהו. כוסות ההייבול משמשות גם להגשה של קוקטיילים שונים, כמו המוחיטו המפורסם ועוד, ולכן כוסות אלה פופולאריות מאוד בקרב חברות הסעדה וקייטרינג הנותנות שירות לאירועים משמחים במיוחד. כוסות פלסטיק אלה מצטיינות בעמידות גבוהה, ומחליפות את כוסות הזכוכית השבירות והעדינות.

חברת טיבליין, החברה המקצוענית בתחום של כלים מפלסטיק מציעה ללקוחותיה כוסות פלסטיק למטרות שונות. בין אם העסק שלכם הוא מסעדה המציעה שירותי טייק-וואי, בית קפה המציע ללקוחותיו קפה קר לקחת או חברת קייטרינג המציעה שירותי הסעדה לאירועים איכותיים, צוות המומחים המקצועיים של חברת טיבליין ישמח לסייע לך להתאים כוסות פלסטיק לעסק שלך ובהתאם לשירות שהעסק שלך מציע ללקוחותיך, והכל תוך הקפדה על שירות מעולה ומחירים הוגנים.

יצירת קשר

שם: (*)
שם שגוי
טלפון: (*)
טלפון שגוי
אימייל:
כתובת אימייל שגויה

טיבליין בע"מ

טיב ליין בע"מ הוקמה בשנת 1999, ומאז ועד היום מציעה ללקוחותיה מבחר עצום של כלים מפלסטיק, כלים לשימוש חד פעמי וכמובן גם מוצרי אריזה. מאז הקמתה שמה לעצמה החברה כמטרה להפוך לשם נרדף לשירות מעולה בתחומה, וכך אכן עשתה.

פרטים ליצירת קשר

  • טיבליין בע"מ
  • טל: 03-9617722
  • פקס: 03-9613942
  • כפר הנגיד, ת.ד. 309